Meie Teenused


NB Quality Group OÜ asutati 2009. aastal endise rallijuhi Urmo Aava ja Silver Kütt poolt. NB Quality’i eesmärk oli arendada uuenduslikku ja kvaliteetset hooldustoodete valikut Põhja- ja Ida-Euroopa turgudele. Selleks, et luua tootearendusele õiged ülesanded ja eesmärgid, tegi NB Quality Group põhjaliku ülevaate autotööstuse, põllumajandus- ja tööstustarbijate hooldusturust. Spetsialistidelt saadud tagasiside põhjal alustas NB Quality Group toodete arendamist kohalike turgude vajadustele, pöörates erilist tähelepanu kõigile kliima- ja kliendi omadustele.

NB Quality Groupi tooteid toodetakse Euroopa juhtivates täitevabrikutes vastavalt meie klientidelt saadud tagasisidele. Kõik meie tooted vastavad uusimatele ELi REACH-määrustele.

NB Quality Groupil on tooteid erinevates tooterühmades: puhastamine, määrimine, pinnatöötlus, liimid, lindid, elektrilised ja lisandid.

Toodete parendamiseks külastab meie müügijõud kliente iga päev, et saada tagasisidet uute toodete arendamiseks ja olemasolevate toodete täiustamiseks.