NB QUALITY HOOLDUSKEEMIA TOOTED


NB Quality Groupi mitmekesine tootevalik hõlmab puhastus-, määrde-, pinnatöötlus-, liimide-, teipide-, elektri- ja lisandite rühmi. See ulatuslik portfell võimaldab klientidel leida lahendusi erinevatele hooldustöödele, kinnistades meie positsiooni kvaliteetsete hooldustoodete müüjana. NB Quality – s.o keemiatooted, puhastusvahendid ja puhastusvahud, värvieemaldajad, puhastuslapid, pidurite puhastusvahend, määrded, toiduainetetööstuse eritooted, pinnatöötlustooted, liimid, teibid, elektrikontaktid ja kaitserüüd, lisandid, pesutooted, kinnitusvitsad, liimmassid ja ehitusvahud.

Firma on seadnud eesmärgiks muuta hooldusstandardeid Põhja- ja Ida-Euroopas, püüdes pakkuda innovaatilist ja kõrgekvaliteedilist tootevalikut, mis vastaks erinevate autotööstuse, põllumajanduse ja tööstuse klientide vajadustele. Strateegilise käiguna viisime läbi põhjaliku analüüsi hooldusturu kohta, kaasates spetsialiste ja eksperdid, et saada ülevaade kohalike turgude spetsiifilistest nõudmistest.

Väärtusliku tagasiside saamiseks spetsialistidelt hakkasime arendama tooteid, mis mitte ainult ei vasta, vaid ületavad piirkonna klientide ootusi. Erilist tähelepanu pöörasime kliimatingimustele ja tootmiskeskkonnale, tagades, et iga toode oleks hoolikalt kohandatud optimaalseks toimimiseks ettenähtud keskkonnas. Meie tootevalikus on spetsiaalselt Eesti kliendile valmistatud nn.  “White label” tellimustooted tema soovitud spetsifikatsioonis, kujunduses ja pakendis (brake cleaner).

See, mis eristab meid konkurentidest, on Eesti omanike ja töötajate pühendumus tipptasemele tootmises ja teeninduses. Kõik tooted valmistatakse juhtivates keemiatehastes üle kogu Euroopa, mis on tunnistus brändi pühendumusest tipptasemel kvaliteedi pakkumisele. Tootmisprotsessi juhib otsene tagasiside klientidelt, tagades pideva täiustamistsükli, mis vastab turu pidevalt muutuvatele vajadustele.

Lisaks järgib firma uusimaid ELi REACH määrusi, rõhutades nende pühendumust keskkonnakaitsele ja tooteohutusele. Kliendid võivad kindlad olla, et NB Quality tooted mitte ainult ei vasta rangetele kvaliteedistandarditele, vaid järgivad ka kehtivaid regulatsioone

Testime Pidurite- ja metallipuhastusvahendeid


NB QUALITY KONTOR SHOWROOM