Puurid, kruvikinnitused ja saeterad

Diager puurid, kruvikinnitused ja saeterad on eelistatuks valikuks professionaalidele, kes otsivad usaldusväärseid ja kõrge sooritusvõimega tööriistu oma projektide jaoks.

Täpsus igas puuris

Diageri puurid on valmistatud täpsust ja ava materjali silmas pidades. Olgu tegemist kivi, metalli või puiduga, Diageri lai valik puure tagab, et teil oleks õige tööriist õige ülesande jaoks. Täpsed puuriotsad ja lõikeääred tagavad puhtad ja täpsed augud, võimaldades teil töötada tulemuslikult ja tõhusalt. Diageri puurid pakuvad vajalikku jõudu ja täpsust, et vastata igasuguse projekti nõuetele.

Diageri kruvikinnitused

Diager pakub põhjalikku valikut kruvikinnitusi, mis tagavad optimaalse haarde ja vähendavad libisemist. Olgu tegemist puidu, metalli või komposiitmaterjalidega. Nende kruvikinnituste vastupidavus tagab pikaajalise kasutuse, muutes need usaldusväärseks valikuks nii professionaalidele kui ka harrastajatele. Alates Phillipsist kuni Torxini on Diageril õige kruvikinniti igaks rakenduseks.

Diageri saeterad

Diageri saeterad on konstrueeritud lõikama väga täpselt. Olgu tegemist puidu, metalli või plastikuga, Diageri saeterad pakuvad täpsust ja vastupidavust. Karbiidist hammastega tagatakse pikendatud terade eluiga ja sujuvad puhtad lõiked. Alates ketassaeteradest kuni tõmbeseadmete saeteradeni pakub Diager mitmesuguseid võimalusi erinevate lõikamisvajaduste jaoks. Professionaalid hindavad Diageri saeterade usaldusväärsust.

Prantsuse tootja, keda usaldatakse professionaalide poolt üle maailma

Diageri tööriistadel on professionaalide usaldus kogu maailmas tänu nende Prantsuse tippkvaliteedile ja sooritusvõimele. Olgu tegemist ehituse, puidutöö või metallitööga, Diageri pühendumus tipptasemele on muutnud selle eelistatud kaubamärgiks paljude meistrite tööriistakomplektides. Diageri tööriistade usaldusväärsus ja täpsus muudavad need investeeringuks, mis tasub end pikas perspektiivis ära. Tootja kataloogid

DIAGER PUURID & KRUVIOTSIKUD