ELWIS TÖÖLAMBID,  TÖÖTULED, VAATLUSTULED


Elwis töölambid: valgustades innovatsiooni ja jätkusuutlikkuse kaudu

Elwis töötuled ja töölambid (aku või patareidega pealambid, inspekstsiooni ehk vaatluslambid, taskulamp, pliiatslamp, aku-hoiatuslamp, Tripod, konksu ja magentkinnitusega lambid,  veekindlad lambid jpm.) on valguslahenduste esirinnas maailmas üle 65 aasta. SMD, COB ja LED lahenduste arendamine teeb neist valdkonna pioneeri, missiooniga parandada nende toodete kvaliteeti ning vähendades samal ajal CO2 jalajälge. Elwis toodab töötulesid, mis seavad uued standardid vastupidavuses, tõhususes ja jõudluses.

Akulamp ja jätkusuutlikkus

 

Elwis on pühendunud oma keskkonnamõju vähendamisele ja jätkusuutlikkuse edendamisele. Nende pidevad jõupingutused keskenduvad kliimasõbralike toodete arendamisele: näiteks taaslaetavad töötuled, eesmärgiga piirata patareide kasutamist. Jätkusuutlikkuse prioriteet tagab rohelisema tuleviku, tagades samal ajal, et nende tooted sobivad professionaalidele ja välitöö muutuvatele vajadustele.

Kohandatud lahendused

Professionaalidele mõeldud töölambid Pro Series tootevalik on näide meie pühendumusest, pakkudes kvaliteetset valgustust, valgusvaatlusseadmeid, taaslaetavaid ja/või patarei võimalusi ning uuenduslikke funktsioone nagu UV-valgustus.

Visioon ja ajalugu

Iga toote loomisel kujutab Elwis ette, kuidas see kasutajale kasu toob, testides materjale ja innovatsioone kriitiliste nõudmiste rahuldamiseks.

Täna asub Elwise peakorter Gentoftes Taanis, kus jätkatakse asutajate pärandit. Kogu maailmas kaubeldakse nende toodetega üle 30
riigis. Elwises on alati oluline, et funktsionaalsus
ja kvaliteet käiksid  käsikäes oma töö või hobi tegemiseks.

Nad püüavad alati mõista ja rohkem teada saada erinevate klientide, nende töö ja nende võimekuse kohta oma tööd teha. Elwise tehas ja meie müügijuhid  on valmis pakkuma parimat võimalikku nõu, abi ja toote soovitusi.

elwis kataloog