DEWALT ELEKTRITÖÖRIISTAD


FACOM TÖÖRIISTAD


EXPERT TÖÖRIISTAD


Avasta täpsus ja võimsus DeWalti elektritööriistadega


Elektritööriistade maailmas on üks bränd pidevalt esile tõusnud tänu oma pühendumusele innovatsioonile, vastupidavusele ja esmaklassilisele sooritusele – DeWalt. Aastakümnete pikkune pärand on muutnud DeWalti elektritööriistad sünonüümiks usaldusväärsusele ja tipptasemele, võites professionaalide ja harrastajate usalduse.

Tipptasemel sooritusvõime

DeWalti elektritööriistad on konstrueeritud täpsuse ja innovatsiooni keskmes. Olgu selleks akutrellid  või lööktrellid, DeWalt surub pidevalt tehnoloogia piire, et pakkuda tööriistu, mis pakuvad enneolematut sooritust. Brändi keskendumine innovaatilistele omadustele tagab, et kasutajad saavad lahendada igasuguse ülesande tõhusalt ja täpselt.

Tugev konstruktsioon

Vastupidavus on DeWalti elektritööriistade tunnusjoon. Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja läbinud põhjaliku testimise, on need kavandatud vastu pidama kõige raskematele ehitusplatside tingimustele. Alates ehitusplatsidest kuni puidutöökojadeni on DeWalti ehitatud vastu pidama, pakkudes professionaalidele usaldusväärset ja pikaajalist lahendust.

Mitmekülgsus, et lahendada igat tüüpi ülesandeid

DeWalt mõistab, et mitmekülgne valik, mis hõlmab tööriistu puidu-, metalli- ja ehitustöösid on töökojas ülioluline. Erinevate lisaseadmete ja tarvikutega saavad kasutajad kohandada neid igasuguste tööde konkreetsetele nõudmistele olgu selleks tööriistaks akutrell,akumutrikeeraja,akud,nurklihvija,poleerija,trell,mutrikeeraja,saed või föön

Usaldatud professionaalide poolt üle maailma

Professionaalid kogu maailmas loodavad DeWalti peale oma elektritööriistade vajadustes. Brändi kindel pühendumus kvaliteedile ja sooritusele on kujundanud selle valikuks ehitajate, puuseppade, elektrikute ja teiste erialade esindajate seas. Kui aeg on raha, siis DeWalt tagab, et iga tööriist pakub tõhusust ja usaldusväärsust tööl.

Helista meie müügijuhile ja küsi nõu, milline töövahend sobib just sulle

Facom Tööriistad –  Üle sajandi täpsust


Üle sajandi on Facom olnud professionaalide valik kogu maailmas, eriti tööstustes, kus esitatakse kõige nõudlikumaid tehnilisi nõudmisi. Ekspertide poolt usaldatud Facom on ehitanud pärandi, pakkudes enneolematut Prantsuse kvaliteeti.

Usaldusväärne pärand üle 100 aasta

Facomi rikkalik ajalugu ulatub üle sajandi, mille jooksul on need tööriistad saanud sünonüümiks täpsusele, vastupidavusele ja käsitööle.

Täpsusinstrumendid täiuslikule professionaalile

Facom pole lihtsalt töövahend vaid täpsusinstrument, mis on loodud professionaalile. Eriline tähelepanu detailidele valmistab Facomi tööriistad peegeldama Prantsuse insenerioskuste olemust. Need tööriistad on kohandatud ülimalt täpse töö tegemiseks.

Tööriistad täiuslikkuseotsijale

Facomi tööriistad ei ole piiratud tööstusharude piiridega: olgu selleks siis lennundus, autotööstus või mõni muu tööstusharu. Facom ütleb uhkusega, et nende tööriistad on mõeldud täiuslikkuseotsijale.

Helista meie müügijuhile ja küsi nõu, milline töövahend sobib just sulle