NB Quality on juhtiv kvaliteet lõike-ja lihv abrasiivide pakkuja Eestis

Metallitööde maailmas, alates peenest väiksemamahulisest metallitööst kuni suurte tööstustegevusteni, paistab NB Quality silma kui esirinnas olev maaletooja  ja ekspert, tuues turule laia valiku Prantsusmaa tootja Norton (Saint-Gobain) ja Saksa tootja VSM abrasiivseid tooteid. Meie tootevalik katab tööstuse, autonduse, põllumajanduse aga ka metalli töötlemisele spetsialiseerunud firmade mitmekesiseid vajadusi. Betooni lihvketas, teemant lihvketas, lõikeketas metallile, lihvketas ja lõikeketas puidule, lihvlindid – kogu valiku leiad meie sortimendist. Eesti juhtivad tööstusettevõtted kasutavad meie turustatavaid tooteid, sest me oskame demonstreerida ja leida nende tööle sobiva tarviku. Valiku kriteeriumiks võib-olla lõikeketta vastupidavus, lihvketta hind või kinnitusviis – meie müügijuht aitab sind.

Alates lõikeketastest kuni spetsiaalselt metalli jaoks konstrueeritud lihvketasteni on iga toode valmistatud täpsusega, et tagada optimaalne sooritus. Olgu tegemist keeruliste ülesannete või raskete toimingutega, pakuvad Nortoni JA VSM abrasiivlahendused täpsust, mis on vajalik veatute tulemuste saavutamiseks metalli lõikamisel ja kujundamisel.

VSM TÖÖSTUSLIKUD ABRASIIVID


VSM valikus leiad lihvimisrihmad, kettad või rullid, kusjuures iga toode on valmistatud rangelt kehtestatud Saksa standardite kohaselt, tagades ühtlase ja järjepideva viimistluse. Brändi pühendumus täpsusele teeb VSM abrasiividest eelistatud valiku neile, kes nõuavad oma poleerimis- ja lihvimisrakendustes suurimat täpsust.

Vastupidavus ja mitmekülgsus

Vastupidavus on VSM abrasiivide oluline tunnusjoon, sest kõik tooted on läbinud põhjaliku testimise. Abrasiivid on kavandatud vastu pidama metalli ja puidutööstuse keerulistele ülesannetele.

VSM mõistab, et iga projekt on ainulaadne. Olgu tegemist roostevaba terase, alumiiniumi või puiduga töötamisega, pakuvad VSM abrasiivid mitmekülgseid lahendusi, mis on kohandatud teie konkreetsetele vajadustele. Ulatusliku tootevalikuga saavad kasutajad leida õige abrasiivi ülesannete jaoks alates suurest materjali eemaldamisest kuni peene pinnatöötluseni.

VSM FIRMA asutati 1864. aastal Hannover-Hainholzis ning tal on nüüdseks üle 150-aastane kogemus abrasiivtoodete tootmises. VSM koos 800 töötajaga tegutseb enam kui 70 riigis rahvusvaheliste tütarettevõtete ja arvukate  edasimüüjatega. Kõik VSM abrasiivid on rahvusvaheliselt tunnustatud katusorganisatsioonide poolt sertifitseeritud juba aastaid ja vastavad seetõttu kõrgeimatele ohutusstandarditele (FEPA, VDS, TÜV Nord). VSM toodab üle 200 erineva tootesarja rullide, ketaste, rihmade ja lehtedena erinevatel alusmaterjalidel ja erinevas kujus.

VSM Koduleht | Youtube Kanal

SUHNER SEADMED JA ABRASIIVID


Juba üle 100 aasta on Suhner olnud innovatsiooni, kvaliteedi ja täpsuse sünonüümiks tööstuses. 1914. aastal Šveitsis asutatud Suhner on arenenud üheks maailma juhtivaks tööstuslahenduste pakkujaks. Meie asjatundlikkus ulatub ajamitehnoloogia, automatiseerimise, töötlemistehnoloogia ja pinnatöötluse valdkondadesse.

Meie missioon – tõsta efektiivsust ja tootlikkust

Suhneris püüdleme selle poole, et parandada oma klientide efektiivsust ja tootlikkust kohandatud tööstuslahenduste abil. Meie eesmärk on ületada klientide ootusi ja aidata neil saavutada oma eesmärke.

Kogenud ja pühendunud meeskond

Meie edu põhineb meie töötajate pühendumusel ja asjatundlikkusel. Suhner ühendab üle 700 professionaaliga kogu maailmas traditsiooni ja innovatsiooni, et pakkuda maailmatasemel tööstuslahendusi. Investeerime pidevalt oma töötajate koolitusse ja arendamisse, et tagada parimate lahenduste väljatöötamine meie klientide jaoks.

Meie väärtused – kvaliteet, usaldusväärsus ja jätkusuutlikkus

Kvaliteet, usaldusväärsus ja klientide rahulolu on Suhneri peamised prioriteedid. Tuginedes jätkusuutlikele tehnoloogiatele ja protsessidele, pakume keskkonnasõbralikke tööstuslahendusi. Meie püüdlus täiuslikkuse poole ajendab meid iga päev välja töötama paremaid ja innovaatilisemaid lahendusi, et vastata pidevalt muutuva tööstuse nõudmistele.

Globaalne partner kohaliku kohalolekuga

Tänu tootmisüksustele ja müügikontoritele Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Aasias on Suhner võimeline pakkuma oma klientidele esmaklassilist teenust kogu maailmas. Samal ajal jääme truuks oma juurtele ja hoiame tugevaid suhteid oma kohalike turgude ja kogukondadega. NB QUALITY täidab just seda rolli Eestis.

SUHNER Koduleht | Youtube Kanal